Kasoterminal iPOS Smart – wydajne i praktyczne rozwiązanie systemowe dla firmy

W Polsce, w sektorze technologicznym dla przedsiębiorstw dostępne są rozwiązania technologiczne, które oferują połączenie możliwości różnego typu urządzeń. Przykładem takiego rozwiązania jest kasoterminal iPOS Smart, to urządzenie składające się m.in. z części fiskalnej oraz terminala do kart płatniczych. Rejestrowanie sprzedaży i przyjmowanie płatności elektronicznych to jednak nie wszystko, co zyska przedsiębiorca, który zdecyduje się na implementację tego konkretnego kasoterminala.

Część fiskalna, terminal płatniczy, 10-calowy ekran dotykowy i oprogramowanie

Część fiskalna i niezależny moduł, który umożliwia różnorodne transakcje bez użycia gotówki, to nie wszystko, co wchodzi w skład iPOS Smart. Ważnym elementem tego kasoterminala jest urządzenie z 10-calowym ekranem wrażliwym na dotyk, a także oryginalne oprogramowanie z interfejsem w postaci kafelków. To właśnie dzięki temu iPOS Smart już sam w sobie stanowi wydajne i praktyczne rozwiązanie dla biznesu. Chociaż warto podkreślić, że kasoterminal polskiej marki może również współpracować z różnymi urządzeniami peryferyjnymi. Do modelu Smart da się bowiem podłączyć m.in. czytnik kodów kreskowych, drukarkę bonową, wagę elektroniczną oraz szufladę na pieniądze. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kasoterminal od iPOS stanowił centralny element jeszcze bardziej rozbudowanego systemu sprzedaży.

Łączność z CRK, wydruk faktur i inne funkcje sprzedażowe

Kasoterminal iPOS oferuje wszystkie funkcje sprzedażowe, jakich można oczekiwać od urządzenia fiskalnego typu online. W szczególności istotne jest to, że model Smart gwarantuje nie tylko przekazywanie wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas, ale także wybór sposobu takiej współpracy – przez Ethernet (sieć LAN), Wi-Fi (sieć bezprzewodową) lub GSM (wbudowany modem z kartą SIM). Urządzenie będzie więc można z łatwością dopasować do infrastruktury wykorzystywanej w konkretnym przedsiębiorstwie.

Ponadto, iPOS Smart zapewnia sprawne wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedażowych – zarówno paragonów fiskalnych, jak i faktur VAT. Dzięki temu omawiany kasoterminal sprawdzi się doskonale przy obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych. Wśród funkcji fiskalnych urządzenia istotna jest także wbudowana pamięć chroniona. To właśnie za jej sprawą model Smart automatycznie (w formie elektronicznej) archiwizuje ważne dane sprzedażowe, m.in. wykonywane przez użytkownika raporty dobowe oraz kopię wystawianych paragonów fiskalnych.

4 plany abonamentowe i dostęp do platformy iPOS Web

W przypadku iPOS Smart ważne jest również, że użytkownik kasoterminala zyskuje dostęp do wszechstronnego oprogramowania. A dotyczy to zarówno aplikacji sprzedażowo-płatniczej, zainstalowanej na samym urządzeniu (na tablecie z 10-calowym panelem dotykowym), jak i zewnętrznej platformy internetowej iPOS Web. Co więcej, część programową tego rozwiązania systemowego można dopasować do potrzeb firmy. Kasoterminal Smart występuje bowiem w 4 planach abonamentowych: Standard, Premium, Pro lub Max. Dostępne pakiety różnią się zaś nie tylko miesięcznym kosztem (od 49 do 199 zł), ale także funkcjonalnością.

Warto wspomnieć chociażby o tym, że w wyższych planach abonamentowych przedsiębiorca może np. zaprogramować większą liczbę pozycji towarowych (do 20 000 PLU), skutecznie zarządzać gospodarką magazynową, generować wydruki kuchenne, definiować własne formy płatności czy tworzyć warianty zestawów produktów ze zmienną ceną. I co najważniejsze, wybór pakietu nie jest decyzją jednorazową, której nie da się później zmienić. Właściciel kasoterminala iPOS Smart może w dowolnym momencie przejść na wyższy lub niższy plan abonamentowy – w zależności od tego, jakich rozwiązań sprzedażowych potrzebuje w danym momencie.

Więcej informacji o kasoterminalach znajdziesz na kasoterminale.com.

Kto najlepiej wykorzysta potencjał kasoterminala iPOS Smart?

iPOS Smart jest tak wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem sprzedażowym, że trudno wskazać jedną grupę przedsiębiorców, która w największym stopniu wykorzysta potencjał tego kasoterminala. Urządzenie polskiego producenta z pewnością poradzi sobie doskonale w różnego rodzaju punktach handlowych lub lokalach gastronomicznych. Przy prowadzeniu wspomnianych działalności istotne okaże się nie tylko sprawne rejestrowanie sprzedaży i akceptowanie płatności bezgotówkowych, ale także to, że kasoterminal iPOS Smart, w połączeniu z platformą internetową iPOS Web, pozwalają m.in. na kontrolowanie stanów magazynowych, planowanie zakupów, zarządzanie zmianami kasjerów, przydzielanie uprawnień konkretnym pracownikom oraz parkowanie i dzielenie paragonów.

Co więcej, omawiane rozwiązanie jest dobrą propozycją dla różnego rodzaju firm usługowych. iPOS Smart zagwarantuje szybkie i wygodne obsługiwanie klientów m.in. w salonach fryzjerskich lub kosmetycznych, hotelach, kancelariach prawnych czy nawet w placówkach medycznych. Co więcej, w tym przypadku atutem omawianego kasoterminala będzie zarówno rozbudowana funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa, jak i elegancki, przykuwający wzrok design. W rezultacie, model Smart podkreśli wysoki poziom usług świadczonych w firmie, w której zostanie wdrożony.

Źródło: kasoterminale.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + piętnaście =